خرید بک لینک

مدل سفره عقد
اخبار بانک و بیمه
خرید بک لینک ارزان
انجام پروژه متلب
تور تایلند
Mission, Vision and Values

UCCS NEWS - University of Colorado Colorado Springs

UCCS NEWS - University of Colorado Colorado Springs

Mission, Vision and Values

 ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

ماموریت
کلرادو اسپرینگز محوطه دانشگاه کلرادو باید یک دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد تخصصی دانشگاه تحقیقاتی جامع با استانداردهای پذیرش انتخابی. پردیس کلرادو اسپرینگز باید علوم انسانی و علوم، کسب و کار، مهندسی، علوم سلامت، و برنامه های مدرک کارشناسی آماده سازی معلم، و یک تعداد انتخاب شده از کارشناسی ارشد و برنامه مدرک دکترا ارائه می دهند.
 
 
چشم انداز
UCCS، کارشناسی جامع برتر و فارغ التحصیل دانشگاه تحقیقاتی تخصصی، دانش آموزان با تجربه آکادمیک جدی و زندگی غنی سازی در جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش فراهم می کند. ما پیشبرد دانش، ادغام یادگیری دانش آموزان با روح کشف، و افزایش دسترسی به آموزش عالی به نفع جنوب کلرادو، دولت، ملت و جهان است.
 
 
ارزشهای اصلی
ما می بینیم که این ارزش ها نظیر و اصول هدایت ما:
 
تمرکز دانشجویی
انتگرال گیری
نوآوری
همکاری
تنوع فراگیر
مسئول رشد پویا
تمامیت
تمرکز دانشجویی
ما ارزش دانشجویان و هرگز فراموش نکنید که دانش آموزان دلیل ما برای بودن است. ما دانش آموزان و نتایج دانش آموز در تمام تصمیمات ما را در نظر بگیرید. ما با ارائه یک محیط حمایتی به منظور ایجاد تجربه های آموزشی ماندگار و قابل توجه برای هر دانش آموز.
 
انتگرال گیری
ما ارزش ادغام تدریس را با تحقیق و خلاقیت. بورس تحصیلی غنی تدریس و آموزش غنی بورس تحصیلی. ما می بینیم که این فعالیت ها به عنوان وابسته، اجازه می دهد برای هم افزایی که دانش آموزان، استادان و تمام اعضای جامعه دانشگاهی بهره مند شوند.
 
نوآوری
ما ارزش نوآوری و روحیه کارآفرینی دارد. ما حل مسئله خلاق در کلاس درس، در تحقیق ما و در عملیات دانشگاه ما. ما کاتالیزور برای تغییرات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در جوامع ما هستند. ما با ارائه فرصتی برای اعضای جامعه ما را به توسعه مهارت های نوآوری و بیان خلاق.
 
همکاری
ما ارزش همکاری و کار گروهی را مطلقا ضروری برای موفقیت در دنیای امروز است. ما در مدل همکاری در عملیات پژوهش، آموزش، و دانشگاه ما. ما به طور فعال به دنبال فرصت به همکاری، ایجاد مشارکت و تعامل با سازمان های خارجی.
 
تنوع فراگیر
ما ارزش تنوع فراگیر به عنوان یک پایه برای آموزش و کمک هزینه تحصیلی که دانش آموزان، استادان، کارکنان و اعضای جامعه برای هر دو واقعیت چند فرهنگی محلی و جهانی آماده می شود. ما با ارائه یک محیط دانشگاه باز، امن و حمایتی بر اساس احترام متقابل، تعامل و آموزش برای همه از جمله کسانی که از طیف کاملی از پس زمینه ها، هویت اجتماعی، توانایی ها، فرهنگ ها، دیدگاه ها و نقش دانشگاه.
 
مسئول رشد پویا
ما ارزش رشد پویا در حالی که همچنان به لحاظ مالی مسئول، آکادمیک صدا و سازگار با محیط زیست پایدار است. ما در دیدار آینده با انرژی، شور و شوق و تعهد به حفظ نزدیک، جامعه دانشجویی به هم پیوسته.
 
تمامیت
ما ارزش صداقت و انتظار رفتار اخلاقی از هر یک از اعضای جامعه دانشگاهی در تمام تعاملات. ما یک محیط که در آن ما با یکدیگر رفتار با احترام و قدردانی سهم هر یک از دیگر ساخت.

برچسب ها : Mission, Vision and Values, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:22 توسط ruzblog | | بازدید : 121